E vjezbe

Postovane kolege,

Slijedeci uputstva Vlade CG, našeg Univerziteta, Koordinacionog tijela za zarazne bolesti i Instituta za javno zdravlje, obavezni smo da, do daljnjeg, nastavu izvodimo elektronski.

U okviru postavljenih vjezbi, uradjen je zadatak, kako bi se podsjetili promjena iz Finansijskog menadzmenta, koje su trebale biti obradjene i u excelu.

UPUTSTVO ZA PREUZIMANJE FAJLOVA:

1. Kliknite na link:https://drive.google.com/drive/folders/1-QtmFH0u-eZtTClh5fmozPVy87xbuajg?usp=sharing

2. Izaberite folder Vjezbe i snimite na svom racunaru oba fajla koji se nalaze u tom folderu.

3. Ukoliko ne zelite da snimite fajlove na svom racunaru, kod aktivacije fajlova on-line, javice Vam se poruka (plavi box) da je audio faj (.wav) preveliki. Odaberite opciju Play anyway.

4Ne zaboravite da ukljucite zvucnike na svom računaru.

5. Vjerovatno neće biti moguće ove opreacije izvesti na Vašem smart telefonu zbog veličine fajlova, zato korisite računar.

6. Vjezbe ce biti dostupne za pristup sve do 9. aprila u ponoć. Nakon toga biće obrisana sa gornjeg linka.

Ubrzo će biti postavljeni zadaci za vježbu u excelu, ali i održana online nastava, pa zato morate instalirati Zoom aplikaciju.

UPUTSTVO ZA AKTIVIRANJE VJEZBI:

1. Kada ste preuzeli .pdf (slajdovi) i .wav (audio predavanja) istovremeno ih aktivirajte i pratite glas. On će Vas voditi kroz prezentaciju, sve do kraja.

2. Za odgovore na evenutalna pitanja možete me kontaktirtai na ana.mugosa@ucg.ac.me

Želim Vam puno uspjeha u radu, strpljenja i odgovornosti prema nastaloj situaciji.

Ana Mugosa