VAZNO - Sastanak sa studentima ponovcima koji su po starom sistemu slusali predmet

Za sve studente koji su po starom sistemu slusali redmet Alge, gljive i lisaji, zakazuje se sastanak za petak, 13.10. u 12.45h u kabinetu profesorke. Sastanak je OBAVEZAN za sve studente koji su ponovo prijavili predmet (ukupno 32 studenta), jer se moramo dogovoriti oko organizacije polaganja predmeta, organizovanja predispitnih vjezbi i drugih tekucih pitanja.

Odluke koje donesemo na ovom sastanku, vazice za sve studente ponovce, te je iz tog razloga i neophodno prisustvo svih studenata, da bismo se usaglasili i da kasnije ne bi bilo problema, nedoumica ili izgovora (u smislu: nismo znali, nama tako ne odgovara i sl.), jer cete na ovom sastanku svi imati priliku da iznesete svoj stav, da napravimo dogovor koji ce svima da odgovara i da donesemo konacnu odluku, od koje kasnije nema odstupanja (ko ne bude prisustvovao sastanku, morace se sloziti sa odlukom koju mi donesemo).