Nova objava - 20.03.2020 14:20

Usljed novonastalih okolnosti, studenti se pozivaju na samostalno savladavanje nastavnog gradiva kod kuće u skladu sa predviđenim nastavnim planom, uz korišćenje podrške i metoda nadoknade nastave u vidu onlajn nastave. Prateći raspored nastavnih jedinica tj. nastavni plan utvrđen na početku semestra i istaknut u okviru informacione liste, sedmično će, u danu predviđenom za nastavu, biti postavljani nastavni materijali koji se odnose na tekuću nastavnu jedinicu.

U pogledu nastavne jedinice predviđene za VI radnu nedjelju to jest za 20. mart, studenti se upućuju na čitanje osnovne literature: str. 81-113 (Čehulić, Euroatlantizam, 2003), kao i na dodatni materijal dat u prilogu odnosno pripremljenu pp prezentaciju koja će im pomoći u savladavanju ovog dijela gradiva.

U vezi sa prošlonedeljnim dijelom gradiva, studenti se upućuju da, pored osnovnog udžbenika, čitaju i tekst R. Vukadinovića dat u prilogu.

Konsultacije i pitanja uputiti na mejl: marinajovicevic@gmail.com.

Uz želje za dobro zdravlje i uspješno savladavanje gradiva,

dr Marina Jovićević