Način polaganja ispita studijske 2021/2022. godine

Za studente koji studiraju po starom program, na predmetu Računarske mreže i komunikacije neće biti organizovana klasična nastava, već samo nastava mentorskog tipa. Za konsultacije se studenti mogu javiti predmetnom profesoru Enisu Kočanu (enisk@ac.me).

Provjere znanja će se organizovati kroz polaganje kolokvijuma (55 poena) i popravnog kolokvijuma u toku semestra, kao i polaganje završnog ispita (45 poena) i popravnog završnog ispita, u terminima predviđenim akademskim kalendarom za polaganje završnih ispita.

U prilogu se nalazi materijal za pripremu ispita, kao i primjeri ranije organizovanih provjera znanja na ovom predmetu. Materijal za kolokvijum će obuhvatiti prvih 9 termina predavanja. Polaganje kolokvijuma će biti organizovano u aprilu, a precizan termin će biti najavljen najmanje 7 dana ranije.