Poziv za izražavanje interesa za poziciju specijaliste Eksperimentalne biologije i biotehnologije u okviru projekta FoodForHEALTH

Za potrebe projekta " Sustainable and innovative Agro food and fisheries value chain for MSME’s cross border market  - FoodForHEALTH " Univerzitet Crne Gore - Institut za biologiju mora iz Kotora raspisuje poziv za izražavanje interesa za poziciju specijaliste Eksperimentalne biologije i biotehnologije. Opis procedure i oblasti za koje se raspisuje ovaj poziv možete naći i priloženom dokumentu (Staff_FoodForHEALTH-01_Expression of Interest).

Registraciona procedura

Cilj poziva za izražavanje interesa za poziciju specijaliste Eksperimentalne biologije i biotehnologije na projektu FoodForHEALTH je izbor potencijalnih kandidata. Zainteresovani za poziciju specijaliste Eksperimentalne biologije i biotehnologije treba da pošalju svoju elektronsku prijavu na sledeću adresu: mamilica@ucg.ac.me do 12:30 časova u petak, 19. jula 2019.

Tražene informacije

Elektronska prijava treba da sadrži:

1. Naslovno pismo sa punim kontakt detaljima zainteresovanog kandidata
  2. CV – u priloženom formatu
  3. Kopiju diplome o završenom fakultetu
  4. Kopije potvrda o odrađenom poslu

Procedura selekcije

Detaljna procedura selekcije objašnjena je u dokumentu Staff_FoodForHEALTH-01_Expression of Interest.

U odeljku „Dokumenti“ nalazi se detaljni opis poziva i formular biografije.

Staff_FoodForHEALTH-01_Expression of Interest

Staff_FoodForHEALTH-01_CV