Svečani prijem brucoša Ekonomskog fakulteta 26. septembra

Drage koleginice i kolege brucoši,

Predstojeća sedmica je posvećena vama! Pozivamo vas na događaje koje organizujemo na Ekonomskom fakultetu u okviru Dana brucoša od 26 – 30. septembra!

Dane brucoša počinjemo Svečanim prijemom za studente akademskih studija koji ćemo upriličiti u ponedjeljak 26. septembra u 10h!

Obavezna registracija brucoša je u 9h ispred Amfiteatra kada će vam biti uručen i simboličan poklon dobrodošlice!

Nakon svečanog prijema, u pratnji saradnika u nastavi, obići ćete Fakultet u grupama u kojima ćete ubuduće pratiti predavanja (G11, G12, G21, G22 ). Ukoliko želite da provjerite u kojoj ste grupi, spiskove pronađite u priloženim dokumentima!

Svečani prijem za studente primijenjenih studija organizujemo istog dana u 17h, a obavezna registracija je u 16:30h.

Agendu Dana brucoša pronađite u nastavku, i pridružite nam se na svim događajima koje su vaši nastavnici i starije kolege studenti pripremili kako biste se što bolje upoznali sa vašim Fakultetom!

Želimo vam uspješan početak studiranja!