PRELIMINARNE RANG LISTE kandidata prijavljenih na konkurs za upis u I godinu master studija – septembar, 2022. godine

OBAVJEŠTENJE – INFORMACIJE O POSTUPKU RANGIRANJA

U okviru preliminiranih rang lista, objavljeni su i rezultati prijemnog ispita za upis u I godinu Master studija u studijskoj 2022-23. godini.

Rangiranje kandidata je izvršeno u skladu sa članom 12 Pravila studiranja na master studijama. Zainteresovani kandidati mogu dobiti sve relevantne informacije i pojašnjenja u vezi sa postupkom rangiranja dana 03.10.2022. godine, od 09 -10 sati, kancelarija 014.

Nakon isteka roka za prigovore, biće objavljena konačna rang lista.

Upis kandidata koji su stekli pravo upisa objavljivanjem konačne rang liste obaviće se 3.10.2022. godine u terminu od 10 do 13 sati  u kancelariji 014.

Kandidati su dužni izvršiti upis u navedenom terminu, u suprotnom smatraće se da su odustali od upisa.

Za upis je potrebno predati sledeća dokumenta:

1. Indeks (kupiti u knjižari) - popuniti prvu stranu
  2. Prijavni list za upis na fakultet (kupiti u knjižari i popuniti)
  3. Dvije identične fotografije - format za indeks
  4. Potvrda o predatim dokumentima