Program vannastavnih aktivnosti tokom oktobra na Ekonomskom fakultetu

Poštovane koleginice i kolege,

Pored sticanja znanja u okviru redovne nastave na osnovnim i poslijediplomskim studijama, na Ekonomskom fakultetu imate mogućnost da, kroz brižljivo načinjen predlog vannastavnih aktivnosti namijenjenih vašem ličnom razvoju, odaberete sadržaj koji će unaprijediti znanje koje ste stekli na predavanjima.

Osim toga, u skladu sa ulogom koju Ekonomski fakultet ima za razvoj društveno-ekonomskog okruženja i podstičući njegovu otvorenost prema okruženju, nastojimo da budemo pokretači važnih ekonomskih pitanja i kroz organizovanje stručnih debata pružimo odgovore studentima i zainteresovanoj javnosti.

U nastavku se nalazi spisak planiranih aktivnosti za oktobar 2022. godine:

Dobro došli!

Dani revizije na Ekonomskom fakultetu, 4. i 5. oktobar 2022. godine u 10:00h, sala Mediteran;

Mobility Day u organizaciji Centra za međunarodnu saradnju na EF,  6. oktobar u 13:00h,  sala Mediteran;

Prezentacija konkursa „Kreni u avanturu znanja!“ u saradnji sa kompanijom Alliance d.o.o. Podgorica, 11. oktobar u 10:30h, Amfiteatar;

Ekonomski seminar, 12. oktobar u 13:00h, Profesorska sala;

OSCE Workshop on women entrepreneurship, 15. oktobar;

Okrugli sto „Ekonomsko državljanstvo kao privredni i ekonomski interes Crne Gore?“, 17. oktobar u 11:00h, sala Mediteran;

Akademija mekih vještina, prvo predavanje, tema Značaj samopouzdanja za uspjeh, 27.10. u 18:00h.