Online konferencija IHRM School FEAA UVT

U periodu od 28. novembra do 2.decembra održaće se online konferencija 2022 IHRM SCHOOL FEAA UVT ROMANIA.

Konferenciji će prvi put prisustvovati delegacija Crne Gore sa Ekonomskog fakulteta: Prof. dr Saša Popović kao glavni govornik, mr Nina Perunović, doktorand na Ekonomskom fakultetu od 2019., kao istraživač i student prve godine magistarskih studija Lana Popivoda za analizu poslovanja.

FEAA UVT IHRM škola je međunarodni obrazovni program koji pruža jedinstven prostor za učenje i umrežavanje za studente iz Rumunije i studente iz cijelog svijeta. Ovdje će istaknuti govornici kroz različite perspektive i različita iskustva doprinijeti boljem razumijevanju tema o ljudskim resursima i upravljanju talentima, podstičući novo razmišljanje i inspirišući debate.