Prezentacija radova u okviru finalnog kruga nagradnog konkursa "Kreni u avanturu znanja" 13.12. u 11h

Poštovane koleginice i kolege,

Objavljeni su rezultati prvog kruga selekcije na nagradnom konkursu "Kreni u avanturu zanja"!

Na konkurs koji je kompanija Alliance organizovala u saradnji sa Ekonomskim fakultetom za studente osnovnih studija, prijavila su se 22 studenata, a nakon ocjenjivanja dostavljenih radova, prema višekriterijumskoj skali (odgovor na temu konkursa, kreativnost predloga i originalnost ideja, izvodljivost i održivost predloga, struktura rada) prvih deset studenata su prošli u finalni krug!

Spisak studenata sa bodovima koje su osvojili u prvom krugu nagradnog konkursa možete pogledati ovdje.

Studenti koji su prošli u završni krug takmičenja prezentovaće svoje radove pred mješovitom komisijom u utorak 13.12. u 11.00h u sali Tempus na prvom spratu.

Konsultacije za pripremu prezentacije sa predstavnikom kompanije Alliance i mentorima sa  Ekonomskog fakulteta biće održane u četvrtak 8.12. u 11.00h u Sali centara na četvrtom spratu fakulteta.

Srećno!