Rad profesora Ekonomskog fakulteta predstavljen na prestižnoj IFKAD konferenciji

Profesori Ekonomskog fakulteta, prof. dr Maja Baćović i prof. dr Nikola Milović, borave u Materi, u Italiji, na prestižnom Međunarodnom forumu o dinamici intelektualnog kapitala (IFKAD) čija je ovogodišnja tema Managing Knowledge for Sustainability.

Profesori Baćović i Milović su autori rada Relationship between lifelong learning and income, wages and labour productivity growth.

Cilj IFKAD 2023 je razmijevanje novih pristupa, modela, alata i praksi upravljanja znanjem i inovacijama potrebnih za efikasno rješavanje rastućih pritisaka i novih mogućnosti koje proizilaze iz „agende održivosti“.

Knjiga abstrakata ovogodinje IFKAD konferencije nalazi se u prilogu.