Ekonomski fakultet otvara vrata i novoj generaciji ekonomista i menadžera

Poštovane koleginice i kolege, želimo vam uspješan nastavak studija na Ekonomskom fakultetu, dok posebnu dobrodošlicu upućujemo brucošima kojima želimo srećan i uspješan početak studiranja!

Raspored nastave za zimski semestar možete naći na linku:  http://www.ucg.ac.me/objava/blog/1226/objava/30185-raspored-casova-zimski-semestar-2018-2019

U drugoj sedmici nastave organizujemo Dane brucoša (1.10.-4.10.), tokom kojih ćete prisustvovati Dekanskom satu i u neposrednoj komunikaciji sa upravom Fakulteta dobiti odgovore na sva pitanja u vezi sa studiranjem na Ekonomskom fakultetu. Osim toga, na predavanjima koja pripremamo za vas bićete u prilici da čujete koliko je važno da od prvih studentskih dana razmišljate o pravcu razvoja vaše karijere, ali i o tome koliko vam društvene mreže mogu pomoći ako planirate da pokrenete sopstveni biznis. Muzičku dobrodošlicu priprema vam Klub poštovalaca Rock n Rolla! Program manifestacije pronađite u dodatku.