Testiranje znanja o Evropskoj uniji i Crnoj Gori: Najbolji idu u Brisel

Delegacija EU u Podgorici u saradnji sa Ekonomskim fakultetom, Univerzitetom Crne Gore, i uz podršku EU Info Centra, organizuje takmičenje za studente III i IV godine Ekonomskog fakulteta, Fakulteta političkih nauka i Pravnog fakulteta u Podgorici. Znanje o evropskim integracijama i poziciji Crne Gore na evropskom putu studenti mogu pokazati na elektronskom testiranju zakazanom u petak, 23. juna 2017. g. na Ekonomskom fakultetu u sali „Horizont”, od 9 do 12 h.

Nagrada za najbolje poznavaoce evropskih integracija je petodnevni boravak u Briselu u prvoj polovini septembra ove godine.

Delagacija EU obezbjedila je put za 16 studenata sa najboljim pokazanim znanjem o EU i Crnoj Gori.

Literatura za test je knjiga prof. dr Gordane Đurović „Evropska unija i Crna Gora“ koju možete naći na linku: http://euic.me/wp-content/uploads/2017/02/EU-i-CG-issuu-Gordana-Djurovic.pdf

Zainteresovani studenti trebaju mailom dostaviti  ime i prezime, broj indeksa, kontakt telefon i broj pasoša najkasnije do 19. Juna 2017. g. na mail

Mr. Milice Muhadinović: milicamuhadinovic@gmail.com