Obavještenje o dodatnom ispitnom roku

Prema akademskom kalendaru za studijsku 2018/2019. godinu, dodatni ispitni rok biće održan od 26. avgusta do 20. septembra 2019. godine. Raspored ispita biće blagovremeno objavljen na sajtu fakulteta.

Prijava ispita za dodatni ispitni rok obaviće se na šalterima studentske službe od 02. do 12. jula  2019. godine (u terminu 09-14h).

Visina nadoknade u dodatnom ispitnom roku, shodno odluci Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore, iznosi 5,00 eura za svaki prijavljeni ispit.

U dodatnom ispitnom roku isključivo se polažu ispiti koje je student prijavio na početku studijske 2018/2019. godine.

Uz popunjenu prijavu studenti su dužni dostaviti indeks i dokaz o uplati nadoknade (uplatnicu) za ispite koje prijavljuju. Uplatu izvršiti na žiro račun Ekonomskog fakulteta br. 510-131-35, sa naznakom - za dodatni ispitni rok.

Studenti koji nijesu izmirili finansijske obaveze (školarinu) neće moći prijaviti ispite za dodatni ispitni rok.