Dani brucoša - Dekanski sat

Uvažene koleginice i kolege,

naša želja je da vama kao akademskim građanima, budućim reprezentima našeg Ekonomskog fakulteta i našim kolegama, olakšamo upoznavanje sa sadržajima koje Ekonomski fakultet nudi. Početak studija obilježiće manifestacija Dani brucoša okviru koje ćete kroz niz događaja biti u prilici da se bolje upoznate sa Fakultetom, profesorima, saradnicima i studentskim organizacijama koje čine studenstki život ljepšim i bogatijim na različite načine.

Pozivam vas da u srijedu 25. septembra u 9:45h budete prisutni na Dekanskom satu u amfiteatru Montenegro, jer je to prilika da od uprave Fakulteta čujete sve potrebne informacije o studiranju na Ekonomskom fakulteta, o vašim pravima i obavezama, nastavnom procesu, studenstkoj mobilnosti i stručnoj praksi. Takođe, tokom Dekanskog sata uprava je tu da odgovori na sva vaša pitanja!

Program ostalih dogadjaja u okviru Dana brucosa možete pogledati u prilogu.

Dobro došli!