Motivaciono predavanje iz oblasti preduzetništva za studente Ekonomskog fakulteta

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore, u saradnji sa svojim partnerima Unijom poslodavaca Crne Gore i Inovaciono preduzetničkim centrom Tehnopolis, organizuje motivaciono predavanje o konceptu preduzetništva i načinima započinjanja biznisa, za studente Ekonomskog fakulteta, 20. februara 2017. godine,sa početkom u 18 časova na Ekonomskom fakultetu, sala 203.

Svoju preduzetničku priču sa studentima podijeliće g. Danilo Popović, suosnivač kompanije „Zaposli.me“, a reći će i nešto više o tome kakvi su stavovi mladih prilikom traženja posla, na osnovu iskustva svoje agencije.

Svu studenti su pozvani da prisustvuju u što većem broju.