Informacije o upisu i obnovi godine za studijsku 2017/2018. na Osnovne akademske studije ekonomije

1. Prilikom prijave predmeta za studijsku 2017/2018. godinu studenti su dužni prvo da prijave zaostale predmete iz prethodnih godina, a nakon toga mogu dodati predmete iz naredne godine i to u iznosu do 30 ECTS kredita po semetru, odnosno do 60 ECTS kredita po godini.

2. Studenti koji nijesu izmirili školarinu za studijsku 2016/2017. godinu, zaostali dug moraju izmiriti prije prijave predmeta za studijsku 2017/2018.

3. Po isteku termina za upis, formiraju se spiskovi studenata po predmetima za studijsku 2017/2018. godinu i objavljuju na sajtu fakulteta. Studenti su dužni da provjere da li se nalaze na spiskovima predmeta koje su odabrali da slušaju.

4. Za studente završne godine koji imaju jedan nepoložen ispit do kraja studija, iz predmeta koji se sluša u ljetnjem semestru, organizuje se izvođenje nastave iz tog predmeta u zimskom semestru (mentorski rad). Ovi studenti su obavezni da se jave studetskoj službi radi prijave i evidencije zaostalog ispita.

Upisi će se obaviti prema sledećem rasporedu:

- 18. septembar studenti koji se finansiraju iz Budžeta
(II, III i IV)

- 19.i 20. septembra obnova I i II godina
- 21.i 22. septembra III i IV godina

na šalteru studentske službe, u vremenu od 09:00 -13:00 h

Dokumenta potrebna za upis i obnovu godine:

1. Indeks

2. Prijavni list - Obrazac ŠV 20 (uzeti u knjižari ili fotokopirnici)

3. Formular za prijavu ispita - uredno popuniti, obavezno lično potpisati i upisati kontakt telefon (formular se nalazi se na recepciji fakulteta).

4. Studentima kojima su potrebne potvrde o studiranju za studentske domove i kredite prilažu i Obrazac plave boje (uzeti sa šaltera studetske službe).

5. Budžetski studenti koji plaćaju zaostale predmete iz prethodnih semestara (iz zimskog i ljetnjeg semestra), treba da prilože uplatnicu na iznos koji se dobija na sledeći način:
(broj zaostalih ECTS kredita x 8.33 eur-a)

6. Informacija o načinu plaćanja školarine za studente koji se samofinsiraju, kao i spiskovi studenata koji su potencijalno stekli uslov da pređu u budžetski finansirane studente u studijskoj 2017/2018. biće objavljena u ponedeljak 18.09.2017. godine.