Radionice Karijernog centra

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore, kao servis namijenjen jačanju praktičnih vještina studenata, nastavlja sa realizacijom svojih aktivnosti koje imaju za cilj bolju pripremu studenata Univerziteta Crne Gore za tržište rada.

S tim u vezi, u okviru nedjelje obilježavanja Dana Univerziteta Crne Gore, 27.04.2017. godine biće održane radionice na:

• Fakultetu političkih nauka, sa početkom u 12 časova u sali 1 – studenti će biti u prilici da prisustvuju radionici „Politikolog – zanimanje budućnosti“, koju će održati doc. dr Olivera Komar;
  • Elektrotehničkom fakultetu, sa početkom u 14 časova u sali 019 – gdje će radionicu „Kreativnost u funkciji savremenog biznisa“ održati mr Ivan Radević i mr Vladimir Đurišić.

Pozivamo sve zainteresovane studente da se prijave putem e-maila: karijernicentar@ac.me do 26.04.2017. godine. Za prijavu je potrebno navesti: ime i prezime, fakultet i broj indeksa, kao i za koju se radionicu student prijavljuje (moguće je prijaviti se za obije radionice).