Filmsko veče organizovano ispred Arhitektonskog fakulteta

Crnogorska asocijacija studenata arhitekture (CASA) je uspješno realizovala prvu aktivnost pod nazivom "Živa fasada", 25.05.2021.

CASA je studentska organizacija koja djeluje u interesu razvoja i napretka studija na Arhitektonskom fakultetu u Podgorici i razvoju arhitekture u Crnoj Gori, kao i u cilju zastupanja interesa studenata.

„Živa fasada“ je okupila nekoliko gostiju i studente sa različitih fakulteta Univerziteta Crne Gore. Zid Arhitektonskog fakulteta je transformisan kroz projekciju filma u interaktivni segment prostora. Prisutni su imali priliku da odgledaju dva filma: "Hotarubi no mori e" i "The Man Who Knew Infinity".

Pridružite nam se sledeće sedmice, jer pripremamo nekoliko noviteta.

Predloge za filmove nam možete slati u dm na instgaram profilu casa_afpodgorica ili na mail adresu casa.afpodgorica@gmail.com.