Arhitektonski fakultet, 19.04.2019

Arhitektonski fakultet prezentovan na Danu otvorenih vrata UCG

U okviru Dana otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore, koji je održan 18.04.2019. u Univerzitetskom Sportsko-kulturnom centru, uspješno je predstavljen Arhitektonski fakultet u Podgorici. Veliki broj zainteresovanih maturanata imali su mogućnost da se upoznaju sa  studijskim programom Arhitektonskog fakulteta (proceduri  upisa, karakteru prijemnog ispita, uslovima studiranja i dr.), kroz neposrednu komunikaciju sa nastavnicima, saradnicima, administracijom i studentima fakulteta, kao  i kroz reprezentativan i informativan vizuelni identitet štanda.

Najavljene su dodatne  konsultacije u vezi sa prijemnim ispitom, a iste će biti  održane u maju mjesecu na Arhitektonskom fakultetu, uz napomenu da karakter prijemnog ispita, u odnosu na prošlu godinu, ostaje nepromijenjen.

Broj posjeta : 186