Настава на Moodle-платформи

Драги студенти,

Надам се да сте сви здраво и весело са својим породицама, и да по мало учите.

Од данас, сав материјал са предавања за предмет Дискретна 2  ће бити на  Moodle-платформи. Потребно је да се  улогујете на dl.ucg.ac.me и уђите у курс Дискретна математика 2, студијски програм Рачунарске науке.

Унос корисника смо морали радити по списку студената који тај предмет слушају (друга опцију ЦИС још увијек  није у могућности да одради), па се јавио проблем када на УЦГ има више студената са истим именом. Ови студенти нису укључени у кориснике, па је потребно  да ми на мејл zaannak@gmail.com пошаљу своју универзитетску електронску адресу, како би остварили приступ платформи.

Студенти који немају отворен   ac.me налог немају могућност приступа. Када добијете универзитетску е-адресу јавите ми се на мејл, како бих вас придружила листи корисника.

Остајте ми здраво и јавите се ако је помоћ потребна.

ЖКВ