Poziv Ministarstva obrazovanja, nauke i istraživanja Austrije (BMBWF) i Instituta za Dunavski region i centralnu Evropu (IDM) za nagrade za mlade naučnike Dunavskog regiona

Informišemo vas da je objavljen poziv Ministarstva obrazovanja, nauke i istraživanja Austrije (BMBWF) i Instituta za Dunavski region i centralnu Evropu (IDM) za nagrade za mlade naučnike Dunavskog regiona. Univerzitet Crne Gore ima pravo da prijavi najviše pet kandidata sa pet različitih univerzitetskih jedinica. Pravo prijave imaju mladi naučnici, koji su stekli diplomu master ili doktorskih studija nakon 1. januara 2018.

Elektronsku formu prijave kandidati treba da dostave sekretaru Metalurško-tehnološkog fakulteta na E-mail adresu: seka@ucg.ac.me najkasnije do 19. aprila 2023. do 14h.

U prilogu dostavljamo tekst poziva, sa uslovima za konkurisanje i instrukcijama za pripremu prijave koju treba dostaviti.

Dekanat MTF-a