Tri studenta MA učesnici Sedmog međunarodnog foruma studenata glazbene pedagogije

U organizaciji Muzičke akademije u Puli, 11. i 12. maja 2021. godine će se održati Sedmi međunarodni forum studenata glazbene pedagogije, putem Zoom platforme. Na Forumu će, pored studenata iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Slovenije i Poljske, učestvovati i tri studenta Muzičke akademije na Cetinju: Filip Ćabak i Denisa Zaimović, student prve godine master studija, i Tamara Senić, studentkinja druge godine master studija. Oni će predstaviti svoje radove, nastale pod mentorstvom docentkinje drVedraneMarković.

Pozivamo sve zainteresovane koji žele da prate dešavanja u okviru Foruma da se registruju preko linka: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScC2ToJM6jXovBiAxhTVdSeQwdx1uLiuSxpOmcnbia1Xg_HwA/viewform

O svim dešavanjima u okviru Foruma, izlagačima i temama možete se informisati u knjizi sažetaka.