Održano predavanje prof. mr Jelene Martinović-Bogojević u okviru projekta „Muzički krug“

Prof. mr Jelena Martinović-Bogojević je u Umjetničkoj školi za muziku i balet „Vasa Pavić“ održala predavanje namijenjeno profesorima i učenicima srednje škole pod nazivom „Istraživanje fenomena muzičke kreativnosti“, 28. 10. 2019. godine.

Predavanje je održano u okviru projekta „Muzički krug“ koji ima za cilj stimulisanje i dodatnu edukaciju mladih i talentovanih učenika širom Crne Gore, kroz niz edukativnih, praktičnih i teorijskih radionica i redavanja. Projekat se realizuje u sedam tematskih cjelina od septembra do decembra 2019. godine. Predavanje prof. mr Jelene Martinović-Bogojević promovisalo je značaj uključivnja različitih oblika stvaralačkih procesa u muzici na svim stupnjevima muzičke edukacije.