Radni sastanak učesnika u Erasmus + projektu HarISA

Radni sastanak učesnika u Erasmus + projektu HarISA ''Harmonizacija i inovacije na doktorskim studijskim programima zaštite bilja u održivoj poljoprivredi'', održan je od 29. do 30. marta. 2022. godine, u Tirani i Draču.

Sastanku su prisustvovali predstavnici svih partnerskih institucija, sa 12 univerziteta, a diskutovalo se o akreditaciji studijskog programa, utvrđivanju konačnih nastavnih planova i programa za svaki predmet, zatim o nabavljenoj opremi i predstojećoj mobilnost. Trajanje projekta je produženo do oktobra ove godine, a u planu je još da se održi završni sastanak u Novom Sadu u okviru koga će se održati i naučna konferencija gdje će student sa partnerskih institucija predstaviti svoje radove. Na ovom sastanku Univerzitet Crne Gore predstavljali su prof. dr Nedeljko Latinović (koordinator) i članovi radnog tima prof. dr Sanja Radonjić, prof. dr Željko Jaćimović, a onlajn učešće u radu imali su: prof. dr Jelena Latinović i doc. dr Igor Pajović.