Preliminarne rang liste za master studije Kontinentalno voćarstvo i ljekovito bilje i Rasadničarstvo

Preliminarne rang liste za master studije  Kontinentalno voćarstvo i ljekovito bilje i Rasadničarstvo

Bodovanje je izvršeno u skladu sa članovima 6, 7 i 9 Pravilnika o bližim uslovima, kriterijumima i postupku upisa u prvu godinu master studija Univerziteta Crne Gore. U skladu sa članom 11 istog Pravilnika kandidati imaju pravo uvida u testove. Za Kontinentalno voćarstvo i ljekovito bilje uvid će biti organizovan u zgradi Fakulteta u Bijelom Polju 01.10.2022. godine u terminu od 12 do 13 časova, a za studijski program Rasadničarstvo, u zgradi Fakulteta u Baru 01.10.2022. godine u terminu od 11 do 12 časova. Nakon toga biće objavljene konačne rang liste.