Svečani prijem studenata prve godine osnovnih akademskih studija u Podgorici i osnovnih primjenjenih studija u Baru i Bijelom Polju

Svečani prijem studenata prve godine osnovnih akademskih studija u Podgorici studisjki programi Biljna proizvodnja i Animalna proizvodnja, obaviće se u ponedjeljak 23.09.2019. godine, sa početkom u 9 časova u sali A4.

Svečani prijem studenata prve godine osnovnih primjenjenih  studija u Baru studijski program Mediteransko voćasrvto, obaviće se u utorak 24.09.2019. godine, sa početkom u 9 časova.

Svečani prijem studenata prve godine primjenjenih studija studijski programa Kontinentalno voćasrvto u Bijelom Polju,  obaviće se u utorak 24.09.2019. godine, sa početkom u 10 časova.