Polaganje međunarodnih DELE ispita za znanje španskog jezika

Obavještavaju se svi zainteresoavni kandidati  koji žele da formalizuju svoje znanje španskog jezika da mogu polagati ispit DELE na Filološkom fakultetu koji je ujedno Centar Instituta Servantes za Crnu Goru.

Diploma španskog kao stranog jezika (DELE) zvanični je dokument međunarodnog karaktera koji dodjeljujeInstitut Servantes u ime Ministarstva obrazovanja, kulture i sporta u Španiji.

Kandidati će moći da steknu diplome o znanju španskog jezika u zavisnosti od nivoa za koji se prijave (A1, A2, B1, B2, C1, C2) a ispit će se održati u  maju 2018. godine.

Upisni rok traje do 30. marta 2018.

Za dodatne informacije kandidati se mogu obratiti prof. mr Ivani Kovač Barett putem meila: ivana-kovac@hotmail.com ili na telefon 067 494 506, kao i sekretaru Filološkog fakulteta na meil: filoloski@ac.me

Filološki fakultet Univerziteta Crne Gore