Dan otvorenih vrata

U utorak, 24. aprila 2018. godine,  na platou ispred tehničkih fakulteta, održan je Dan otvorenih vrata. Više od 3000 maturanata pristiglo je iz svih krajeva Crne Gore,  kako bi se informisali o fakultetima i studijskim programima koje Univerzitet Crne Gore nudi, i što lakše odabrali put kojim će krenuti nakon srednje škole. Svečanost je otvorio rektor Univerziteta, prof. dr Danilo Nikolić, poželivši dobrodošlicu maturantima.

Dekan Filološkog fakulteta, prof. dr Dragan Bogojević, kao i profesori, saradnici i studenti našeg fakulteta, predstavili su budućim brucošima svih sedam studijskih programa Filološkog fakulteta, upoznali ih sa načinom organizacije nastave, ali i mogućnostima zaposlenja nakon završetka studija.