Filološki fakultet, 20.05.2019

Predstavnici Ambasade SAD u posjeti Filološkom fakultetu

Šef Odjeljenja za medije i kulturu Ambasade SAD u Podgorici Džef Adler sastao se na Filološkom fakultetu, u utorak 14. maja, sa dekanom prof. dr Tatjanom Jovović i predstavnicima SP za engleski jezik i književnost. Predmet sastanka bio je nastavak dosadašnje uspješne saradnje, kao i dolazak novih nastavnika i stručnjaka u okviru programa English Language Fellow (ELF) i Fulbright U.S. Student Program. Na sastanku su razmijenjena iskustva o dosadašnjim projektima i programima izvedenim uz podršku Ambasade SAD, poput programa Stejt Departmenta – JFDP (Junior Faculty Development Program) čiji su alumnisti i dekan prof. dr Tatjana Jovović,  rukovodilac SP za engleski jezik i književnost doc. dr Marijana Cerović, kao i više profesora sa drugih studijskih programa na Filološkom fakultetu.

Broj posjeta : 156