Prijem studenata prve godine na Filološkom fakultetu

Danas je na Filološkom fakultetu održan prijem studenata prve godine.Image Prisutne je pozdravio dekan Fakulteta, prof. dr Dragan Bogojević, koji je brucošima poželio dobrodošlicu i uspjeh u daljem studiranju. Dekan je podsjetio  na činjenicu da je na Fakultet primljeno 350 brucoša i da su popunjena sva mjesta, kao i da je ovo prva generacija koja će započeti studije po reformisanim akreditovanim planovima i programima, što podrazumijeva trogodišnje osnovne, dvogodišnje master i trogodišnje doktorske studije. Takođe, dekan je izrazio nadu da su svi koji su se opredijelili za Filološki fakultet to uradili s ljubavlju, jer će na našem fakultetu uspjeti da ostvare ono što žele.

Prijem za brucoše po studijskim programima organizovali su profesori i saradnici, kako bi se studenti lakše snašli u svojim prvim studentskim danima.