PROFESORICA TATAR ANĐELIĆ NA UNIVERZITETU U GRANADI

Doc. dr Jasna Tatar Anđelić sa Studijskog programa za francuski jezik i književnost, boravila je od 8. do 12. maja 2017. godine na Univerzitetu Granadi, na poziv Katedre za francusku filologiju Fakulteta za filozofiju i književnost (Facultad de filosofia y letras – Departamento de filologia francesa)

ImageImage

Profesorica Tatar Anđelić je održala predavanja iz morfosintakse i sintakse francuskog jezika  studentima prve  i druge godine francuskog jezika, kao i predavanje iz tekstualne lingivistike  za studente treće i četvrte godine godine na Katedri za moderne jezike (Departamento Lenguas modernas).

Pored zanimljivog i uspješnog nastavnog iskustva, sastala se sa direktoricom Katedre za francusku filologiju prof. dr Karmen Molina Romero, a sa profesorima francuske lingvistike Linom Avendanjo i Franciskom Guharom razgovarala o mogućnostima dalje saradnje između nastavnika i razmjeni iskustava u nastavi francuskog jezika kao stranog.