Interni poziv za angažovanje studenata demonstratora na Fakultetu za turizam i hotelijerstvo

Na osnovu Odluke Rektora Univerziteta Crne Gore br. 01-3472 od 06. 10. 2022. godine, Fakultet za turizam i hotelijerstvo raspisuje Interni poziv za prijem demonstratora, u studijskoj 2022/23. godini, u trajanju od najviše tri mjeseca po semestru sa opterećenjem od 4 sata sedmično, za dva izvršioca

Uslov koji kandidati za demonstratora treba da ispunjavaju je da su studenti akademskih master ili doktorskih studija na Univerzitetu Crne Gore - Fakulteta za turizam i hotelijerstvo, a da nisu u radnom odnosu u statusu saradnika u nastavi na Univerzitetu Crne Gore.

Kandidati uz prijavu dostavljaju:

-  Curiculum Vitae (CV),

-  Dokaz o statusu studenta

-  Dokaz o prosječnoj ocjeni ostvarenoj na prethodnim nivoima studija.

Dokaze o ispunjenosti uslova dostaviti u formi originala ili ovjerene kopije.

Napomena: Odabir kandidata vrši se na konkurentskoj osnovi, prema ostvarenom srednjem uspjehu na prethodnim nivoima studija.

Rok za prijavljivanje kandidata je 8 (osam) dana od dana oglašavanja na sajtu Fakulteta za turizam i hotelijerstvo, odnosno do 18.10.2022. godine do 16.00h.

Prijave se dostavljaju na adresu: UCG - Fakultet za turizam i hotelijerstvo, Stari grad 320, Kotor.

Neblagovremene i nepotpune prijave se neće razmatrati.