Posjeta učesnika Međunarodne nedelje obuke - Konzorcijuma UniAdrion Italy

Fakultet za turizam i hotelijerstvo je u utorak, 28/03/2023 godine, bio domaćin Međunarodne nedelje obuke za osoblje partnerskih fakulteta koja je organizovana u saradnji sa italijanskim univerzitetima u okviru Konzorcijuma UniAdrion Italy koji su boravili na Univerzitetu Crne Gore.

Predstavnike partnerskih fakulteta je pozdravila prof. dr Đurđica Perović, dekan Fakulteta za turizam i hotelijerstvo, i tom prilikom ih upoznala sa najvažnijim rezultatima međunarodne saradnje, dolazne i odlazne mobilnosti i Erasmus+ projekata koji su u toku. U nastavku programa, dr Jovana Janinović je upoznala uvažene goste sa planom i programom ovogodišnje akreditovane ljetnje škole "Preduzetništvo u turizmu baštine".

Nakon toga, organizovan je obilazak Starog grada u pratnji turističkog vodiča.