Upis i obnova godine

Prijava ispita i upis godine za studente osnovnih (koji nisu prijavili ispit iz predmeta Poslovno pravo u turizmu i Turističko pravo EU za septembarski ispitni rok), specijalističkih i magistarskih studija za studijski program Turizam i studijski program Hotelijerstvo vršiće se u srijedu, 26.09.2018. i četvrtak, 27.09.2018. od 9 do 12 časova.

Prijava ispita i upis godine za studente osnovnih studija, studijskog programa Turizam i hotelijerstvo (koji nisu prijavili ispit iz predmeta Turističko pravo za septembarski ispitni rok) vršiće se u petak, 28.09.2018. i ponedeljak 01.10.2018. od 9 do 12 časova.

Potrebna dokumentacija:

• Indeks
  • 2 primjerka ŠV -20 obrasca (preuzeti u fotokopirnici)
  • Uplatnica (prilikom popunjavanja uplatnice obavezno unostiti kod koji se preuzima u studentskoj službi kao poziv na broj uplatioca)