Svečani prijem brucoša

U ponedeljak 24.septembra sa početkom u 10 časova obavljen je svečani prijem studenata u amfiteatru Fakulteta. Studentima se najprije obratila dekanica Fakulteta prof.dr Tatjana Stanovčić poželevši im dobrodošlicu i uspješan početak studija. Potom se studentima obratila prodekanica za nastavu prof.dr Ivona Jovanović koja je studentima dala neophodna obavještenja  vezana za njihovo studiranje i upoznala ih sa funkcionisanjem sajta Fakulteta. Prof.dr Andriela Vitić Ćetković, prodekan za međunarodnu saradnju upoznala je studente sa mogućnostima odlaska na inostrane univerzitete u okviru Erasmus + i drugih programa mobilnosti , dok im je prodekanica za nauku i razvoj prof.dr Vesna Vujačić najavila buduću saradnju i projekte. Konačno, studentima su se obratile i saradnica za praktičnu obuku Jelena Vujošević i bibliotekarka Ana Kerndl koja im je najavila prezentaciju biblioteke početkom oktobra.