Posjeta Pomorskom muzeju

U cilju ukazivanja na značaj kulture i tradicije Kotora i Boke na razvoj turizma u ovom dijelu Crne Gore, studenti Fakulteta za turizam i hotelijerstvo su u okviru predmeta Praktična obuka 8. i 11. marta ove godine, posjetili su Pomorski muzej u Kotoru.

Kroz izlaganja kustosa i obilaske muzejskih prostorija sa izloženim eksponatima, studenti su imali priliku da se upoznaju sa pomorskom i kulturno-istorijskom riznicom Pomorskog muzeja.

Zahvaljujemo na saradnji i srdačnoj dobrodošlici direktoru Pomorskog muzeja, gospodinu Andru Raduloviću, kustosima, kao i svim ostalim zaposlenim u Pomorskom muzeju. Vjerujemo da je na obostrano zadovoljstvo, ova posjeta samo početak saradnje Fakulteta i Pomorskog muzeja.