Svečani prijem brucoša

Na prijemu nove generacije studenata Fakulteta za turizam i hotelijerstvo, Univerziteta Crne Gore, koji je organizovan u ponedjeljak, 23.09.2019. godine, u 11h u Amfiteatru Fakulteta, studentima se obratila koordinatorka rada FTH i Prorektorica UCG, prof. dr Đurđica Perović poželjevši im dobrodošlicu u grad pod okriljem UNESCO-a. Potom su studente pozdravile prodekanica za nastavu, prof. dr Ivona Jovanović, prodekanica za međunarodnu saradnju prof. dr Andriela Vitić – Ćetković, prodekanica za nauku i razvoj prof. dr Vesna Vujačić, kao i rukovodilac studijskog programa Turizam i hotelijerstvo Ilija Moric, koji su ih upoznali sa nastavnim procesom i planom rada Fakulteta koji podrazumijeva i praktičnu obuku studenata. Takođe,  informisani su i o mogućnostima boravka na inostranim univerzitetima preko programa mobilnosti.