AUF: Okrugli sto na temu studentskih poslovnih sastanaka u domenu hotelijerstva 31. oktobra

Kancelarija AUF – Agence Universitaire de la Francophonie, u saradnji sa Univerzitetom Crne Gore i Fakultetom za turizam i hotelijerstvo iz Kotora, organizuje Okrugli sto u prostorijama Fakulteta  u četvrtak 31.10.2019. godine , sa ciljem unapređenja znanja, vještina i kompetencija iz oblasti hotelijerstva u Crnoj Gori.

Poseban akcenat je stavljen na poslovanje hotela sa frankofonim gostima i posebnostima koje proizilaze iz takvog poslovanja, naročito u segmentima želja savremenog frankofonog turiste. Ključni cilj saradnje između AUF-a, UCG-a i hotelijera se ogleda u usavršavaju studenata turizma i hotelijerstva prema potrebama francuskog emitivnog turističkog tržišta.

Sala 301, 10.00h