Predstavljanje kompanije "Krol Bay"

U petak 28.02.2020., sa početkom u 10:00h, studentima našeg Fakulteta predstaviće se kompanija "Krol Bay" koja je preuzela upravu nad hotelom "Vrmac", koji će uskoro u novom izdanju otvoriti vrata svojim prvim gostima. Radi se o hotelskom projektu čija će konačna realizacija doprinijeti razvoju čitavog mjesta i, nadamo se, vratiti mu staru slavu u novom ruhu. Kompaniju i novi hotel "Vrmac"će predstaviti njen izvršni direktor, g. Dejan Perić, generalni direktor hotela g. Uroš Milovanović, a svoje vizije projekta daće nam i predstavnici investitora gospoda Dimitrije i Miloš Mišković.

Mole se studenti prve i druge godine da po dogovoru prisustvuju predstavljanju kompanije "Krol Bay".

Takođe, svi ostali studenti su pozvani da se u skladu sa svojim obavezama pridruže prezentaciji.

Petak, 28.02.2020., prvi sprat, sala 101