Studenti Fakulteta za turizam i hotelijerstvo UCG posjetili Portonovi Resort

Na poziv menadžmenta kompanije Portonovi, organizovana grupa studenata našeg Fakulteta, zajedno sa studentima Pomorskog fakulteta, 07. marta 2020. posjetila je Portonovi Resort. U toku posjete studentima je upriličen studijski obilazak kompleksa gdje su imali mogućnost da direktno od menadžmenta kompanije dobiju šire informacije o samom Resort-u. Takođe, nakon studijske ture, studenti su imali priliku da isprate prezentaciju o Portonovom i bliže se upoznaju sa detaljima projekta koji još u toku, kao i o grupaciji hotela "One and only" čiji će objekat ovog ljeta u okviru Portonovi Resot-a početi sa radom.

S obzirom na to da je na dan dolaska studenata u Portonovi bio organizovan i sajam zapošljavanja u ovoj kompaniji, studenti su imali priliku da vide način izvođenja samog događaja i u njemu učestvuju.

Menadžment kompanije Portonovi i hotel One and only pozvali su naše studente da postanu dio njihovog stručnog tima, nudeći mogućnost proširivanja praktičnih znanja i sticanja iskustava.

Kolegama iz kompanije Portonovi zahvaljujemo na srdačnom dočeku i lijepo provedenom vremenu kod njih u gostima!