Prvi festival knjige

POZIVAJU SE STUDENTI FAKULTETA ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO U KOTORU DA U SKLOPU PRVOG FESTIVALA KNJIGE-humanistike,kulture i umjetnosti u Crnoj Gori – FesK Kotor (FesKK) PAZI ŠTO ČITAŠ!  koji se od 20.do 22. decembra održava u Kotoru pod pokroviteljstvom Opštine Kotor, u organizaciji OJU „Muzeji" Kotor i JU Centra za kulturu „Nikola Đurković" Kotor, a po licenci izdavačke kuće HERAedu iz Beograda, MOGU ISPRATITI DVIJE PROMOCIJE KNJIGA IZ OBLASTI TURIZMA.

Riječ je o knjizi “EKONOMIKA TURIZMA”, dr Dragana Rajevića koja će se održati u petak 21.12. 2018. godine u Galeriji solidarnosti sa početkom u 11h.

Takođe istoga dana u 12 30h u Galeriji solidarnosti  održaće se promocija knjige našeg uvaženog profesora Ilije Morica:

“RURALNI TURIZAM U CRNOJ GORI: MARKETING ASPEKT RAZVOJA”.

Pozivaju se studenti da dođu u što većem broju.

POMORSKA BIBLIOTEKA