Prezentacija studentskih projekata u Filmskom centru Crne Gore

U prostorijama Filmskog centra Crne Gore održan je pitching filmskih projekata studenata Fakulteta dramskih umjetnosti.

Događaj je organizovan povodom Konkursa za finansiranje studentskih filmova iz fonda koji su, na osnovu ugovora o poslovno-tehničkoj saradnji, zajednički pokrenuli Univerzitet Crne Gore – Fakultet dramskih umjetnosti i Filmski centar.

Članovi Komisije su bili mr Sanja Jovanović, menadžerka za programske politike i planiranje u Filmskom centru Crne Gore, Senad Šahmanović, filmski reditelj i mr Jelena Mišeljić, saradnica u nastavi na Fakultetu dramskih umjetnosti.

Projekte su predstavili studenti i studentkinje treće godine studijskog programa Film i mediji, kao i prve godine master studija programa Filmska i televizijska režija. Ovom prilikom im čestitamo na  prezentacijama i želimo uspješan dalji rad!