Mirjana Spajić sa studijskog programa Gluma, osvojila drugu nagradu na manifestaciji "Dani Danila Lazovića"

Na nedavno održanom takmičenju „Dani Danila Lazovića“ u govorenju poezije, naša studentkinja master studija, studijski program gluma, Mirjana Spaić osvojila je drugo mjesto. Na takmičenju je učestvovalo 11 studenata iz četiri zemlje regiona. O nagrađenima je odlučivao petočlani žiri, predjsednik stručnog žirija producent Radovan Knežević, filmski i televizijski reditelj Svetlana Drinjaković, glumci Mina Lazarević, Andrija Milošević i Angelina Lukić, dok je domaćin festivala ove godine bio glumac Andrija Kuzmanović, a samo nijansa je odlučila da Mirjani pripadne drugo mjesto.

Mirjana je sudentkinja u klasi van. prof. Branka Ilića, a poeziju je radila uz konsultaciju sa van. prof. Dubravkom Drakić. Ovaj rezultat je još jedna potvrda da se rad naših studenata i naše škole prepoznaje i u regionu.

Cijeli program manifestacije dostupan je i putem YouTube linka: https://youtu.be/HMkD4thqCX4

DEKANT FDU - Cetinje