Poziv za VOLONTIRANJE studentima Fakulteta dramskih umjetnosti - Cetinje

Kotorski festival pozorišta za djecu poziva studente FDU Cetinje da se prijave za volontiranje, kako bi učestvovali u realizaciji jubilarnog tridesetog KFPD.

USLOVI:
Na konkurs se mogu prijaviti svi redovni studenti FDU Cetinje. Volonterima će biti pokriveni troškovi puta, smještaja i hrane, a njihove obaveze trajaće u periodu od 1. do 13. jula. KFPD će obezbijediti za učesnike ugovore.

NAČIN PRIJAVE:
Svi zainteresovani studenti treba da pošalju svoj CV i motivaciono pismo na sljedeću adresu:
info@kotorskifestival.me.

Iskoristite priliku da budete dio najznačajnijeg festivala pozorišta za djecu u ovom dijelu Evrope.
Upoznajte život pozorišnog festivala iza kulisa, ostvarite kontakte sa brojnim kolegama iz regiona i svijeta i iskusite nezaboravna druženja!

DEKANAT

FDU - Cetinje