Pokrenuta kampanja o upisu na Fakultet dramskih umjetnosti: Iz ugla studenata o prijemnom ispitu

Fakultet dramskih umjetnosti Univerziteta Crne Gore pokrenuo je kampanju „Šta studenti misle o prijemnom ispitu na Fakultetu dramskih umjetnosti?“.

Kampanja ima za cilj da kratkim video porukama studenata koji govore o prijemnim ispitima na ovom fakultetu, podrži i ohrabri mlade ljude u odluci da svoje akademsko obrazovanje usmjere na oblasti dramskih umjetnosti.

Poruke i savjete budućim kolegama, pri polaganju prijemnog ispita, šalju: student II godine Filma i medija, Andrija Dabanović, studentkinja III godine Glume, Jelena Laban, studentkinja II godine Filma i medija, Lolita Mikhailova, student II godine Drame i pozorišta, Milo Vučinić, studentkinja II godine Glume, Mirjana Spajić i studentkinja I godine Drame i pozorišta, Nataša Milićević.