VAŽNO OBAVJEŠTENJE ZA STUDENTE: Nastava se realizuje u fakultetskim prostorijama i sportskim objektima, počevši od 26.04.2021

Poštovane koleginice i kolege,

Kako je novim epidemiološkim mjerama dozvoljena nastava u svim obrazovnim institucijama u Nikšiću, to ovim putem želim da vas izvijestim da ćemo nastavu, počevši od ponedeljka, 26.04.2021. realizovati u prostorijama fakulteta i sportskim objektima, kako je to rasporedom nastave i predviđeno.

Dakle, vraćamo se redovnoj nastavi, na svim godinama, studijskim programima, i grupama, po ustaljenom rasporedu.

Naravno, i dalje smo u obavezi pridržavati se svih propisanih mjera - DISTANCA RUKE MASKA, obezbijediti dostupnost sredstava za dezinfekciju u svim prostorijama, i moramo insistirati na nošenju maski u prostorijama fakulteta, kako studenti ne bi u neposrednim kontaktima između predavanja bili izloženi većem riziku.