MPIS projekat: Promocija rezultata projekta na naučnom kongresu Cubamotiricidad2022 u Varaderu

U periodu od 24. do 27. oktobra 2022. godine je održan naučni kongres "Cubamotricidad2022" u Varaderu (Kuba), na kojem je učestvovao prof. dr Stevo Popović, predstavnik projekta “Crnogorska platforma za inovacije u sportu (MPIS)”, koji je odobren od strane Ministarstva nauke Crne Gore.

U okviru promotivne aktivnosti, profesor Popović je održao dva izlaganja na teme: "Sport Industry on the Move – How Sport Innovation Labs Can Help In Improving the Current Situation in Montenegrin Sport Industry?" i "The Role of Sports Departments from Montenegrin Higher Education Institutions (HEIs) In Enhancement of Sport Innovation Ecosystem", koja su, prema zvaničnom programu bila zakazani za 26.10. sa ciljem promocije aktivnosti i rezultata MPIS projekta.

Zvanični sertifikati sa kongresa se nalaze u prilogu.