Na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje UCG upisuju 100 specijalista na tri studijska programa

Fakultetet za sport i fizičko vaspitanje UCG iz Nikšića će oglasiti 100 slobodnih mjesta na tri specijalistička studijska programa.
Naime na akademskom studijskom programu Fizička kultura će se upisati 40 studenata na budžetu.

- Na ostala dva studijska progrma Sport i fitnes i Sportski menadžment ima mjesta za po 30 studenata, kaže doc dr Milovan Ljubojević rukovodilac studijskih programa.

Na studijski program sport i fitnes pravo upisa imaju svršeni studenti sa 180 ECTS koji su prethodno završili studije za sportskog trenera ili sportskog novinara. Na studijski program Sportski menadžment mogu se upisati studenti koji su prethodno završili te studijske programe ali i oni koju su ostvarili bečelor diplomu na Ekonomskom fakultetu ili Fakultetu za turizam.

Konkurs će biti objavljen početkom septembra.

portalanalitika.me

onogost.me