Studenti Univerziteta Crne Gore od danas na praktičnoj nastavi skijanja na Kopaoniku

FOTO GALERIJA

Praktična nastava skijanje će se realizovati na Kopaoniku u terminu od 18. do 24.januara 2020. godine, a pohađaće je studenti treće godine Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore.

Vještine skijanja na padinama Kopaonika pokušaće da savladaju studenti: Mrdelja Čvorović, Nika Bakić, Aleksandra Furtula, Nikola Kostić, Jovan Pejović, Olivera Perišić, Emir Rastoder, Ivan Roganović, Teodora Roganović, Stefan Smolović, Vladimir Spalević, Vladan Stojanović, Radmila Tomović, Ivana Vuković, Zvezdan Đukić, Dajana Miljanić, Slađana Martinović, Popović Nikola, Sanja Perović, Nikola Šćekić, Marija Šćekić, Aleksandar Roganović i Nina Vujadinović.

Oni su sa studijskog programa fizička kultura i zdravi stilovi života , a predvodiće ih predmetni profesor prof. dr Rašid Hadžić sa saradnicima u nastavi:  mr Marinom Vukotić, mr Marijom Bubanjom i mr Draganom Baćovićem.

Medijske objave: